Afdrukken

 

 

13e Kampioenschaps Clubmatch

Ermelo, 25 oktober 2015

 

Keurmeester: Dhr.  W. Wellens

 

Uitslag
     
  Reuen  Puppyklas
     
   1.
Pearl Eyed Bears Kensho
    Eig.: P. Geleijnse
    1 VB 
 
     
     Jeugdklas
     
   2.
Lewis Lazaro Biely Luc
    Eig.: A.G.J. Buter-Smink
   2 ZG
 
     
   3.
Sjors Los Guapas
    Eig.: P. v.d. Beuken-v.d. Burgt
   1 U
     
    Tussenklas
     
  4. 
Baribal’s T’Smoke Charmer
    Eig.: F.G. Kos-Talen 
  1 U
     
    Openklas 
     
   5. Buenos Amigos Imagine You and Me
    Eig.: G.A. Eilander –de Groot
   1 ZG
     
    Kampioensklas
     
   6. Zenzi One True Match
    Eig.: J. van de Vondervoort, Mede-eig.: H. van de Vondervoort
   1 U Reserve CAC
     
  7. Santos Salvador la Cuba Cao
    Eig.: A. Meesters, Mede-eig.: G.J. Meesters
  3 ZG  
     
  8. Rebel Heart’s Diego
    Eig.: A. Meesters, Mede-eig.: G.J. Meesters
   2 U  
     
    Veteranenklas
     
   9. Mr. Jumpin' Jack Flash Sweet Honesty
    Eig.: M. von Hout
   1 U CAC , Beste Veteraan , Beste Reu , Beste van het Ras , Clubwinnaar 2015
     
     
   Teven Jongste puppyklas
     
   10. Sleepy Beauty of the Beardie Bunch
    Eig.: M. van der Veer
   1 VB Beste Jongste puppy
     
     
  11. Annabella from the Olympia Girls
    Eig.: P. v.d. Beuken-v.d. Burgt
  2 VB  
     
  12. Ayka from the Olympia Girls
    Eig.: H.J.H. Notten-Tiesen
  3 B  
     
    Puppyklas
     
   13. Dizzle
    Eig.: M. Kleine
   4 VB  
     
   14. Xola Kaarina la Cuba Cao
    Eig.: B. de Veer 
    2 VB  
     
  15. Miss Shocking Blue Sweet Honesty
    Eig.: M. von Hout
  3 VB  
     
   16. Buenos Amigos Oops I Did It Again 
    Eig.: G.A. Eilander-de Groot
  1 VB Beste Puppy
     
     
    Jeugdklas
     
  17. Pescatori Havanese Adorable Coco
    Eig.: M. Vissers
  4 ZG
 
     
  18. Ida Imane van de Eenhoornleijn
    Eig.: M.E. van Voorthuizen
   3 ZG
     
  19. Zenzi Red Hot Chili
  Eig.: J. van de Vondervoort
   1 U Beste Jeugdhond
     
  20. Hava Havana’s Mayari
    Eig.: M. Weijers, Mede-eig.: B. Weijers
   5 ZG
 
     
   21. Ita Igone van de Eenhoornleijn
    Eig.: M. Roosendaal, Mede-eig.: M. Lumkeman
   2 U  
     
     
    Tussenklas
     
  22. Baribal’s Wild Rosebud
    Eig.: P. Geleijnse
  2 ZG
 
     
  23. Zenzi Killer Queen
    Eig.: J. van de Vondervoort
  1 U  
     
     
    Openklas
     
  24. Versace el-Afrafi
    Eig.: W.M. Liplijn-Anthonisse
  5 U
 
     
     
  25. Bailey Dolly Dot Cinaquinca
    Eig.: P. Schroemgens
  3 U  
     
  26. Buenos Amigos Joya Rubina
    Eig.: G.A. Eilander-de Groot
  1 U Reserve CAC
     
     
  27. Thailor from the Olympia Girls
    Eig.: P. Schroemgens
  6 ZG
 
     
  28. Suprice Star el-Afrafi
    Eig.: J.M.W. Thonhäuser-Kruse
   2 U  
     
   29. Amelie Bohemia Elenor
    Eig.: A. Meesters, Mede-eig.: G.J. Meesters
  4 U  
     
    Kampioensklas
     
  30. Gucci’s Glory of the Beardie Bunch
    Eig.: M. van der Veer
  1 U
CAC , Beste Teef
     
     
    Veteranenklas
     
  31. Mucho Bravo Bling Gucci Bling
    Eig.: M van der Veer
  1 U  
     
     
     
VB = Veel Belovend , B = Belovend , U = Uitmuntend , ZG = Zeer Goed  , abs = absent

 

 

Hits: 2815